لوگو جدید متوسط
پلت فرم انتشار آنلاین، قبلا جایگزین لوگوی معرفی شده در سال 2015 شده است.

چه مدت زمان برای هویت نام تجاری برای تبدیل شدن به باقی مانده است؟ برای متوسط، کمتر از دو سال به نظر می رسد به اندازه کافی بلند باشد. در اوایل این هفته، پلتفورم انتشار آنلاین، یک آرم جدید (در بالا) و علامت تجاری برای جایگزینی طراحی آرم رنگی و سه بعدی که از اواخر سال 2015 استفاده شده بود، معرفی شد.

25 نکته طراحی لوگو از کارشناسان
لوگوی جدید سیاه و سفید ایجاد شده توسط طراحان داخلی Medium و کتابچه راهنمای طراحی استودیو بر اساس سان فرانسیسکو، یک تغییر ناگهانی است که از سال 2012 تا 2015 به ابتدای سایت نگاه می کند.

لوگوی جدید مطمئنا یک تغییر خوش آمدید برای طراحان عقاب چشم است که واکنش منفی به محصول Rebrand Medium 2.0 داشته است. در حالی که طراحی پر جنب و جوش 2015 (در زیر) تحت بررسی دقیق گوشه های ناسازگار خود و کیفیت مطرح شده از اثر 3D آن قرار دارد، لوگوی 2017 یک رویکرد بالغتری با شکل های مسطح و براق ارائه می دهد.

لوگوی سه بعدی 2015 آرم یک پاسخ متقابل از طراحان دریافت کرد
هنگامی که از طریق تکامل برند Medium نگاه می کنید، لوگوی جدید به نظر می رسد یک اصلاح منطقی از تکه تکه اصلی سایت (در زیر). Serifs گلیفیک به Medium یک نگاه سرمقاله معتبر می دهد که همچنین به نظر می رسد که شخصیت بیشتری نسبت به گوشه های مربع موجود در هویت اول پلتفرم داشته باشد.

لوگو اصلی سایت، از سال 2012، معتبر بود، با گوشه های مربع
این سفر با نام تجاری، چرخش به عقب به شکل بالغ و پیچیده، تنها کمک می کند تا برجسته شدن فاز ناسالم در سال 2015 Medium. در حالی که آرم رنگی قطعا تازه و متمایز بود، شاید این خیلی دور از آنچه Medium میخواهد شناخته شود، بسیار متفاوت بود.

هویت 2017، طیف خوبی از گزینه های پالت طعم دار را دارد، هرچند Medium ممکن است در صورتی که با رنگ قبل از آن آزمایش نکرده باشد، تاثیر نداشته باشد.

لوگوی Medium جدید حاوی یک علامت و رنگ پالت است
خبر خوب برای Medium این است که بسیاری از طراحان به نظر می آیند این محصول را با نام تجاری اصلاح شده شبیه سازی کرده اند. بسیاری از افراد در حال حاضر به رسانه های اجتماعی مراجعه کرده اند تا ستایش های جدیدی را به نمایش بگذارند و یک شوخی را در آنچه که به طور مناسب به عنوان «مرحله نوجوانان» آرم 2015 شناخته شده است، ترک کند.

با این حال، بسیاری از آنها سرشاخه انداختند، چرا که طراحی 2015 به سرعت از بین رفته بود. به هر دلیلی، بگذارید امیدوار باشیم که این سایت برای سومین بار خوش شانس باشد.