14 آموزش افسانه ای برای بهبود طراحی لوگو شما

نگاهی به این آموزش های بالا برای کمک به مهارت های لوگو خود را در سطح بالا قرار دهید.

هر چه سطح تجربه شما باشد، همیشه برای بهبود طراحی لوگو وجود دارد. خبر خوب این است که برخی از ابزارهای بزرگ طراحی لوگو وجود دارد که در وب برای کمک به شما وجود دارد.

با این وجود، می توان برای بازیابی بهترین ها دشوار بود. بنابراین در این پست، ما تلاش های شما را از بین بردن بهترین آموزش طراحی لوگو اطمینان می دهیم.

01. طراحی آرم در Illustrator

یاد بگیرید که در 6 درس ویدیویی رایگان یک لوگو ایجاد کنید
مقیاس های وکتور برای هر اندازه بدون از دست دادن کیفیت، پس برای آرم ها مناسب است. در این آموزش، Adobe توضیح می دهد که چگونه از ابزار گرافیکی بردار خود، Illustrator برای ایجاد یک طراحی لوگو در شش درس ویدئو استفاده کنید. شما در طول مسیر ویژگی های کلیدی این برنامه را یاد خواهید گرفت و یک فایل زیپ قابل دانلود از فایل های نمونه برای تمرین با آن وجود دارد.

02. آرم هندسی با Illustrator ایجاد کنید

یاد بگیرید که یک علامت را با هندسه کامل طراحی کنید
فابیو بنتیتی طراح و تصویرساز است که متخصص در طراحی بصری، علامت گذاری و طراحی آیکون است. در این آموزش 19 مرحله ای که ابتدا در مجله خبری منتشر شد، او نشان می دهد که چگونه از Illustrator برای طراحی یک علامت با هندسه کامل استفاده می کند.

03. طراحی آرم قاتل در Illustrator

کایل ویلکینسون شما را از طریق مراحل اصلی طراحی یک هویت جدید می برد
هر پروژه هویت متفاوت است. در این کارگاه آموزشی، که ابتدا در مجله Computer Arts منتشر شد، خلاق کایل ویلکینسون شما را از طریق مراحل اصلی طراحی هویت جدید برای HabiGym، یک سالن ورزشی جدید مدرن می برد. او شما را از طریق چگونگی ایجاد این هویت، با مراحل حاشیه ای پوشش روند از ابتدا تا انتهای جلسه ارائه می دهد.

04. نحوه ایجاد آرم در ادوبی ایلوسترات CC

در این قسمت از Adobe Creative Cloud TV، تری وایت، طراح وبسایت در سراسر جهان، چگونگی ایجاد لوگو را از ابتدا در Illustrator CC نشان می دهد. در این فرایند، او برخی از تکنیک های Illustrator را توضیح می دهد که به شما در طراحی آرم شما کمک می کند، از جمله نوع در مسیر، گرفتن آثار هنری بردار بدون حق امتیاز و گرفتن رنگ مناسب.

05. ایجاد آرم با طراح Affinity

دیل کوک از طریق چگونگی ایجاد لوگوی منحصر به فرد در Affinity Designer پیاده می شود
یکی از رایج ترین رقبا به Illustrator در حال حاضر Designer Affinity است. و در این آموزش 16 مرحله ای که در ابتدا در مجله خبری منتشر شد، دیل کوک از نحوه استفاده از نرم افزار برای ایجاد، تنظیم و صادرات یک لوگو منحصر به فرد استفاده می کند. زمانی که این نرم افزار فقط برای مکینتاش نوشته شده است، این آموزش مبانی طراحی سازنده را شامل می شود، از جمله کار با خطوط و اشکال، ایجاد یک صفحه و صادر کردن عناصر مختلف به عنوان گرافیک وب کارآمد.

06. چگونگی ایجاد یک آرم یکپارچه سازی با استفاده از Designer Affinity

سیمون Middleweek شما را از طریق طراحی یک آرم یکپارچه سازی با سیستم عامل در Affinity Designer پیاده می کند
با استفاده از Designer Affinity یک لمس سبک پرنعمت را به طرح های لوگو خود اضافه کنید. در این آسان برای پیگیری، آموزش 10 مرحله ای، طراح برتر سیمون Middleweek می رود یکپارچه سازی با سیستم عامل، با استفاده از شیب و اثرات لایه برای ایجاد یک لوگو سبک 1980s.

07. چگونگی ایجاد آرم سبک هندسی در Inkscape

نیک ساپویتی نشان می دهد که چگونه لوگو را در Inkscape طراحی کنید
Inkscape یک ابزار رایگان و متن باز برای ایجاد گرافیک برداری است. در این گام به گام آموزش، نیک Saporito، طراح گرافیک آزاد از فیلادلفیا، نشان می دهد که چگونه از آن برای طراحی لوگو سبک هندسی که مفهوم نامه نامه M.

08. طراحی لوگو بی نهایت در Illustrator، Photoshop و Sketch

دانیل هوللیک نشان می دهد چگونه یک آرم با استفاده از سه ابزار طراحی محبوب طراحی کند
در این آموزش سه بخش، دانیل هوللیک نشان می دهد که چگونه یک لوگو بی نهایت را در سه برنامه مختلف: Adobe Illustrator، Adobe Photoshop و Sketch ایجاد کنید. هدف او این است که با ایجاد طرح های مشابه در سه برنامه مختلف شما بهتر از تفاوت ها، مزایا و معایب نرم افزارهای مربوطه خواهید فهمید.

09. ایجاد یک شناسه لوگو منحصر به فرد در فقط 7 مرحله

آلن وردل توضیح می دهد چگونه برای ایجاد یک طراحی منحصر به فرد برای کسب و کار شما
اگر خودتان تنظیم میکنید، برای آژانس کسب و کارتان نیاز به آرم دارید. در این آموزش، به راهنمایی هر یک از بنیانگذار هالیوود آلن وردل در مورد چگونگی ایجاد یک طراحی منحصر بفرد بپردازید، زیرا او از طریق هفت مرحله اولیه ایجاد هویت آرم با استفاده از هر دو از Illustrator و Photoshop پیروی می کند.

10. چگونه تصویر لوگو را پاسخگو باشیم

یاد بگیرید چگونه از CSS استفاده کنید تا لوگوی خود را پاسخگو باشید
این یکی برای طراحان وب است. این آموزش ویدئویی شش و نیم دقیقه نشان می دهد که شما چگونه می توانید از یک آرم یک لوگو و یک بیت سفارشی CSS (که در پست قرار داده شده است) برای ایجاد چندین اندازه برای متناسب با چندین دستگاه استفاده کنید. فقط کد CSS ارائه شده را به نیازهای خاص خود بکشید و یک راه حل ساده و در عین حال جامد و آرم پاسخگو را دریافت کرده اید.

11. چگونه لوگوی پرنعمت را با Illustrator و فتوشاپ ایجاد کنید

تونی توماس نشان می دهد که چگونه یک نشانگر یکپارچه سازی را طراحی کنید
نشانگرهای Retro هنوز هم به عنوان آرم ها محبوب هستند، و به طرز شگفت انگیزی آسان است که هویت نامحدود خود را با Illustrator ایجاد کنید، لمس نکات پایانی در فتوشاپ را اضافه کنید. در این آموزش 22 مرحله ای، تونی توماس از شما شروع به کار می کند.

12. طراحی لوگو: ایجاد یک آرم طلایی پرنعمت از ابتدا

کیتچ هریس به شما آموزش می دهد تا لوگوی طالبی را ایجاد کنید
در این مجموعه 92 دقیقه ای برای آموزش های ویدئویی، کیتچ هریس، تصویرگر آزاد، به شما آموزش می دهد تا از یک طرح اسکن به فایل دیجیتال یک آرم طلایی ایجاد کنید. در این کلاس شما یاد خواهید گرفت که چگونه فایل دیجیتال را به درستی آماده کنید تا بتوان آن را در چاپ روی صفحه و گلدوزی استفاده کرد. هریس همچنین به این که چگونه این آرم با گذشته سازگار است اما به نظر می رسد مدرن و خلاقانه است.

13. یک لوگوی hipster را در Adobe Illustrator ایجاد کنید