الگوی طراحی لوگو

شما به دنبال الگوی طراحی لوگو هستید. اگر شما اجازه دهید که بسیاری از ایده های مختلف از الگوی طراحی لوگو در داخل مغز شما قرار بگیرند، به تدریج آنها باید به آرمهایی که می خواهید تبدیل می شوند.

به مشتری خود برنامه های خود را برای آینده توضیح دهید – چه چیزی برای او 12 ماه آینده یا پنج سال آینده پیش بینی می کنید؟ آیا تغییراتی در جهت محصولات غیرقابل پیش بینی یا جدید وجود دارد که ممکن است بر روی لوگوی طراحی شده شما تأثیر داشته باشد؟ چرا که کسب و کار در طول زمان تغییر می کند و لوگو نیازمند طراحی حرفه ای است که آینده نیز بشود از آن استفاده کرد

شما از مشتری نمونه کار مربوط را گرفته آید و در حال فکر کردن هستید و منتظر الهام گرفتن از مغز خود هستید. وقتی شما نتوانید در طراحی لوگو ایده ای را دهید پس نباید انتظار داشته باشید لوگو شما کامل به نظر برسد. اگر بتوانید ایده ی خوبی را در طراحی دهید مطمئن باشید موفق خواهید بود و اگر شما به دنبال الگوی طراحی هستید باید همیشه سعی کنید از ایده های مختلف در داخل مغز خود استفاده کنید تا بتوانید با انتخاب بهترین ایده طراحی خوبی را انجام دهید.

10 مکان برای پیدا کردن الگوی طراحی لوگو حرفه ای

راهنمایی های برتر برای شروع به کار خلاقیت خود در زمینه طراحی لوگو.

شما از مشتری نمونه کار مربوط را گرفته آید و در حال فکر کردن هستید و منتظر الهام گرفتن از مغز خود هستید. وقتی شما نتوانید در طراحی لوگو ایده ای را دهید پس نباید انتظار داشته باشید لوگو شما کامل به نظر برسد. اگر بتوانید ایده ی خوبی را در طراحی دهید مطمئن باشید موفق خواهید بود و اگر شما به دنبال الگوی طراحی هستید باید همیشه سعی کنید از ایده های مختلف در داخل مغز خود استفاده کنید تا بتوانید با انتخاب بهترین ایده طراحی خوبی را انجام دهید.

01. نگاه کردن بسیار تاثیر گذار خواهد بود

شما برای طراحی آرم وقتی ایده ایی را می دهید باید فراتر از آن ایده را در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین ایده را روی طراحی آرم پیاده کنید.
هر گاه در طراحی چیز دیگری به نظرتان رسید آن را در مغز خود مرور کنید و به فرآیند طراحی خود اضافه کنید و به عنوان لوگو جدید خود شروع به طراحی کنید که

02. زیاد فکر کنید

چیزهای بیش از حد را فراموش نکنید، با برخی از doodles های رایگان(عکس توسط sticker (unsplashدرMUleشروع کنید.

گاهی اوقات شما میتوانید این چیزهارا بیش از حد در نظر بگیرید و به هیچ وجه احساس ناتوانی نکنید.
شما ذهن آگاهانه ای دارید که با خلاقیت فکری میتوانید به خواسته های خود برسید.
شما ممکن است در جایی به مشکل برخورد کنید که با کمی فکر کردن حالتی در مغز شما شبیه به یک جرقه به وجود می آید که میتواند مشکل شما را به راحتی حل کند.

03. بررسی وب سایت های طراحی

در سایت هایی مانند Behance شما می توانید نتایج جستجو را به طرح های لوگو فیلتر کنید
تعدادی از سایت های طراحی لوگو اختصاصی شامل لوگو جالبی و آرم لوگو و همچنین کانال آرم اخبار اختصاصی Creative Bloq وجود دارد. اما شما همچنین باید تحقیقات خود را گسترش دهید تا شامل سایر سایت های طراحی گرافیک و سایت های هنر و طراحی به طور کلی مانند Dribbble، Behance یا DeviantArt باشد.

کاوش در صفحات نتایج بیشتر به بازدید از سایت های شما دیده نمی شود قبل از آن و همچنین جستجوی خود را محدود به نقطه نظر در لوگو در همان صنعت و یا متعلق به شرکت های اندازه های مشابه، آرمان ها و ارزش.

04 در مورد آینده با مشتری خود صحبت کنید.

در مورد برنامه هایی که برای آینده دارید به مشتری خود توضیح دهید. که طی 12 ماه ویا مدت 5 سال چه چیزهایی را می شود پیش بینی کرد. آیا تغیراتی در جهت محصولات غیرقابل پیش بینی یا جدید وجود دارد که ممکن است برروی لوگوهای طراحی شما تاثیر داشته باشد. چون کسب و کار در طی مدتی رونق می گیرد و این نیازمند آرم می باشد که نشان دهنده محصولات شما می باشد.
به عنوان مثال car phone war house را نگاه کنید، هیچکس هیچکدام از گوشی های هوشمند را خریداری نمیکنید. بنابراین شما باید نام تجاری خود را که طی سال ها حفظ کرده اید در صورت تغیرات هم، شما همان نام را داشته باشید.

05. تلفن همراه خود را یک دوست بدانید.

گاهی اوقات شما برای انجام کاری حس و حال ندارید و در این حالت شما میتوانید از تلفن همراه خود کمک بگیرید. و شما میتوانید به این صورت عمل کنید که از پروژه ی کاری خود عکسایی هایی بگیرید و به یک دوست خود که در همین زمینه فعالیت میکند ولی از پروژه ی کاری شما هیچ اطلاعاتی ندارد، نشان دهید و ببینید دوست شما چه فکری میکند و میتوان از فکر او کمک گرفت.
که اغلب ابن کار بسیار موثر و تاثیر گذار بوده است.

06 ساخت و ایجاد برخی از ابزارهای انسانی.

matboard یک ابزار قدرتمند است.
شما میتوانید از افکارهای گوناگون،ابزار بسیار خوبی برای خود بسازید. و میتوانید با جمع کردن افرادی که فکرشان در این زمینه میتواند به شما کمک کند را به عنوان هیت مدیره خود در نظر بگیرید. و برای شروع و طراحی کاری میتوانید از ایده های این افراد هم استفاده کنید و با ترکیب کردن چند ایده، شما بهترین ایده را انتخاب کنید.

07. مرور از طریق کاتالوگ های طراحی خودتان

می توان حدس زد که شما برای طراحی لوگو احتمالا چندین ایده در ذهن خودتان دارید و باید تصمیم بگیرید که کدام ایده را بر روی طرح خود پیاده کنید.
هرگز طرح ها و اندیشه های اولیه ی خودرا نادیده نگیرید زیرا در این طرح ها منابع ارزشمندی وجود دارد که با کمی فکر کردن می تواند بیشترین کمک را به شما کند.
با برگشتن به ایده های گذشته شاید بتوانید ایده ای را پیدا کنید که قبلا فقط مطرح شده است و از آن برای طراحی استفاده نکرده اید که می شود آن را در طرح جدید مورد نظر استفاده کرد.

08.با تصاویر تصادفی انفجاری در مغز خود ایجاد کنید.

از طریقpinteres…Google lmage در مورد موضوعات مرتبط و غیر مرتبط به نیازهای لوگو مشتری خود حرکت کنیدو سپس نتایج به دست آمده را به هیت مدیره خود گذارش دهید.
یک رنگ در اینجا انتخاب کنید، یک شکل وجود دارد، یک کلمه، یک متن و. ….پس ببینید چگونه این ایده های مختلف می تواند با هم کار کنند.

09. پذیرفتن

در تمام روز امکان دارد ایده هایی به ذهن شما بیاید و ایده هایی که در ذهن شما خطور میکند را حتما در هر جا و در هر زمانی که هستید را برای طراحی بهتر خود استفاده کنید و این ایده های ایجاد شده در ذهنتان را گلچین کنید و یکی از بهترین ایده را برای طراحی خود انتخاب و از آن استفاده کنید.

10. چیز دیگری را انجام دهید

اگر شما همه چیز را امتحان کرده اید و هیچ اتفاقی نیفتاده، سعی نکنید آن را مجبور کنید. یک بار بگذارید و مغزتان را با چیزهای دیگر بچرخانید. برای دیدن یک فیلم، بازی کردن با برخی از بازی های ویدئویی، یک وعده غذای خوب و یا یک ناز دوست داشتنی بپزید. این شگفت انگیز است که چگونه فقط از مشکل موجود دور می شویم و تفکر در مورد چیز دیگری می تواند یک فلاش ناگهانی دقیقا الهام بخش راست را ایجاد کند.

هیچ نقطه ای فقط منتظر الهام گرفتن است. هرچه بیشتر آن را جستجو کنید، ساده تر آن را پیدا خواهید کرد. شما چشمان خود را برای آنچه که کار می کند و آنچه نمی کند، و چگونگی اعمال آن به طرح های نوپای خودتان خواهید دید.

  • Instagram
  • Telegram
  • Whatsapp
  • Facebook

Call Now Button