خرید فالوور اینستاگرام

افزایش و خرید فالوورهای اینستاگرام /اینستاگرام یکی بهترین بهترین بخش های فضای مجازی برای کسب درآمد عالی و مداوم است. به همین سبب افزایش تعداد فالوور اینستاگرام و در نتیجه تعداد مخاطبان پیج اینستا ، یکی از دغدغه های اصلی صاحبان کسب و کار است. اینستاگرام یا اینستاگرم (به انگلیسی: Instagram) شبکه اجتماعی هم‌رسانی عکس و ویدئو است که کوین سیستروم و مایک کرایگر آن را بنیان نهادند و هم‌اکنون شرکت فیس‌بوک مالکیت آن را برعهده دارد.

برای افزایش تعداد فالوور های اینستاگرام راه های مختلفی وجود دارد. از جمله خرید فالوور واقعی اینستاگرام ، خرید فالوور فیک اینستاگرام , خرید فالوور واقعی فعال ایرانی , خرید فالوور فیک ارزان , افزایش و خرید فالوورهای اینستاگرام یا اپلیکیشن های افزایش فالوور . همچنین راهی بهتر و عالی تری نیز برای افزایش فالوور وجود دارد. مانند ربات های اینستاگرام.برای تهیه تمام این موارد با ما در ارتباط باشید

خرید فالوور اینستاگرام

ربات

ربات های اینستاگرام ابزار های هوشمندی هستند که با فعال شدن شروع به تگ کردن ، کامنت گذاشتن و لایک کردن مخاطبان شما میکنند. در نتیجه به صورت روزانه حجم زیادی از فالوور های واقعی و فعال اینستاگرام شما دنبال میکنند. همچنین ربات ها می توانند به صورت حرفه ای و اتوماتیک گزارش فعالیت شما را در اختیارتان قرار دهند. فالوور هایی که توسط ربات به پیج شما جذب میشوند ، کاملا واقعی و فعال هستند. زیرا این فالوور ها همان کاربرهای فعال اینستاگرام هستند.

بعضی از ربات های اینستاگرام می توانند طوری تنظیم شوند که وقتی یک نفر وارد پیج شما میشود ، به صورت اتوماتیک پیامی برای معرفی کسب و کار شما و قدردانی از دنبال کننده برای او ارسال می شود. این کار با جذب هر چه بیشتر و بهتر مخاطب می شود.

اپلیکیشن

علاوه بر ربات های اینستاگرام اپلیکیشن هایی نیز وجود دارد که به صورت رایگان برای شما فالوور جمع میکند. البته باید در نظر داشت که این فالوور ها فیک و غیر واقعی است. بنابراین هیچ فعالیتی نخواهند داشت. اما همانطور که همه می دانیم تعداد فالوور بالا معمولا به پیج اعتبار می بخشد. برخی از این اپلیکیشن ها علاوه بر فالوور خدمات زیاد دیگری نیز ارائه می دهد. به عنوان مثال خدماتی مانند افزایش بازدید اینستاگرام ، افزایش لایک پست های شما ، افزایش ویو پست ها ، کامنت گذاری و … ارائه می دهند.

سفارش خرید واقعی 

با افزایش و خرید فالوورهای اینستاگرام واقعی و فعال برای پیج اینستاگرام خود ، مزایای زیاد نصیب شما می شود. فالوور های واقعی همان کاربر های فعال اینستاگرام هستند ، در نتیجه مخاطبان کسب و کار شما به طور قابل توجهی زیاد میشود. و هر چه فعالیت آنها بیشتر باشد ، پیج شما برای کسانی از آن بازدید می کنند جذاب تر خواهد بود. و همچنین اعتبار پیج شما بالاتر خواهد رفت.

افزایش فالوور اینستاگرام واقعی

چرا نباید فالوور فیک بخریم؟

1. فعال نیستند

هیچ یک از پیج های اینستاگرام شما، با وجود هزاران فالوور فیک ، حتی یک لایک یا کامنت دریافت نمی کنند. البته منطقی است که خرید فالوور شامل افزایش تعامل نمی شود.

2. فیک بودن آنها به راحتی قابل تشخیص است

هرکسی که اندکی به فالوورهای شما نگاه کند ، می تواند به راحتی فیک بودن فالوورها را متوجه شود. افزایش و خرید فالوورهای اینستاگرام فیک معمولا ایدی اینستاگرام آنها به صورت مجموعه ای از حروف تکراری است. معمولا پست های انها مشابه است و هیچ وقت استوری نمی گذارند. بنابراین فالوور فیک به دلیل عدم فعالیت تنها در ظاهر پیج شما را جذاب نشان می دهد. ولی در واقع اعتبار پیج شما کم کم از بین می رود.

3. اینستاگِرَم ممکن است حساب شما را به حالت تعلیق درآورد

اینستاگرام علاقه زیادی دارد که سیستم عامل خود را به مکانی تبدیل کند ، که مردم علاقه مند باشند اوقات خود را در آن بگذرانند. بنابراین اینستاگرام اقدامات زیادی را در جهت کاهش رفتارهای ناخواسته در سیستم عامل انجام داده است. حساب های جعلی به طور منظم توسط سیستم پاک می شوند ، این بدان معنی است که فالوورهای شما در هر لحظه ممکن است ناپدید شوند.

و در اواخر سال 2018 سخنگوی اینستاگرام به TechCrunch گفت که حساب های مرتبط با برنامه های هک رشد شخص ثالث ممکن است دسترسی به برخی از ویژگی های اینستاگرام را از دست بدهند.

راه های افزایش پیج های مختلف

افزایش فالوور اینستاگرام

قبل از اینکه بفهمید چگونه می توانید فالوور در اینستاگرام بدست آورید ، یکی از مهمترین مراحل این است که حساب خود را کاملاً بهینه کنید. به بیوگرافی اینستاگرام برند خود به عنوان “صفحه اصلی” حساب خود فکر کنید.

بدون داشتن بیوگرافی ، زیرنویس های تصویر ، نام کاربری یا تصویر نمایه مناسب ، مردم چگونه بفهمند که این حساب متعلق به برند شما است؟ بیو و تصویر شما به شکل گیری پایه های هویت برند شما کمک می کند. پیوند موجود در بیوگرافی شما یک نقطه برای هدایت بازدید Instagram به سایت شما است ، بنابراین بهینه سازی حساب کاربری شما ضروری است.

اگر مطمئن نیستید به کجا پیوند دهید ، صفحات بازاریابی یا محصولی را که مربوط به کلمات کلیدی ، هشتگ ها یا کمپین های خاص در حساب اینستاگرام شما هستند ، امتحان کنید.

علاوه بر این ، نام کاربری خود را تا آنجا که ممکن است ساده کنید ، که معمولاً به معنی نزدیک بودن به نام تجاری واقعی شما است. اگر نام کسب و کار شما طولانی تر است ، آن را به چیزی که مخاطب تشخیص می دهد کوتاه کنید. اعداد یا نویسه های خاص را به نام کاربری خود اضافه نکنید و در صورت امکان آن را با سایر دسته های شبکه های اجتماعی که از قبل دارید مطابقت دهید.

یک تقویم محتوای ثابت نگه دارید

بدترین کاری که می توانید هنگام جذب فالوور در اینستاگرام انجام دهید ارسال مطالب در زمان های تصادفی است.

یک برنامه منظم و درست برای پست گذاری در پیج خود داشته باشید. به طور معمول ، برند نباید بیش از چند بار در روز پست ارسال کنند. تقریباً 200 میلیون کاربر اینستاگرام روزانه وارد سیستم می شوند ، بنابراین برای اینکه شبکه خود را گسترده تر کنید ، چند بار در طول روز پست بگذارید.

در واقع ، تحقیقات بسیار دقیق ما درباره بهترین زمان ارسال به اینستاگرام ، مهمترین زمان ارسال برای چندین صنعت را مشخص می کند. رعایت یک برنامه به شما کمک می کند تا یک تجربه ثابت را برای فالوورهای خود ایجاد کنید و آنها را در جریان نام تجاری خود قرار دهید.

پست ها را از قبل آماده کنید

در حالی که الگوریتم اینستاگرام تغییر کرده است تا محتوای بیشتری را که کاربران دوست دارند نشان دهد ، ارسال در زمان مناسب همچنان می تواند با افزایش تعامل کلی دریافتی ، به پست های شما چشم انداز بیشتری دهد.

برند شما کارهای زیادی برای ارتقا سطح دید انجام می دهد. پست گذاری با برنامه ریزی قبلی ، باعث کارایی و بازدید بهتر و بیشتر پست های شما میشود. ساخت محتوا از قبل همیشه هوشمندانه است و با استفاده از ابزارهای برنامه ریزی اینستاگرام می توانید به مخاطبان خود دسترسی پیدا کرده و جریان مداوم محتوا را همزمان حفظ کنید.

پست های با کیفیت تولید کنید

پست های با کیفیت اینستاگرام

هنگامی که یاد می گیرید چگونه بیشتر فالوور اینستاگرام به دست بیاورید ، مهم است که از ارزش مخاطبان خود مطلع شوید. هرچه تعداد فالوور شما بیشتر شود ، خریداران و مشتریان علاقه مند بیشتری خواهید داشت.همچنین افزایش و خرید فالوورهای اینستاگرام و خرید افزایش ویو اینستاگرام نیز یکی از قسمت های مهم بشمار می آید.

سخن پایانی

بهترین راه برای جلب مشتریان در پیگیری شما این است که جلوی آنها قرار بگیرید و حضور داشته باشید. حضور در اینستاگرام خود و همچنین دیگران بسیار مهم است. سعی کنید از محتوای تولید شده توسط کاربر حمایت مالی کنید تا نام تجاری خود را در اخبار مشتریان وارد کنید. همچنین می توانید مسابقات اینستاگرام را برگزار کنید تا برند خود را به مخاطبان بیشتری برسانید. این نوع کمپین ها با نشان دادن اینکه طرفداران شما به اندازه کافی برای بازنشر محتوای شما یا ایجاد UGC اختصاصی خود سرمایه گذاری می کنند ، اثبات اجتماعی ایجاد می کنند.

  • Instagram
  • Telegram
  • Whatsapp
  • Facebook

ارتباط با ما