خرید ممبر تلگرام

خرید ممبر تلگرام

افزایش و خرید ممبر تلگرام /در دهه اخیر کانال ها و گروه های تلگرام به یک منبع درآمد خوب در فضای مجازی تبدیل شده است. بر همین اساس درخواست خرید ممبر تلگرام بسیار افزایش یافته است. تِلِگرام (به انگلیسی: Telegram) یک سرویس پیام‌رسان متن‌باز چندسکویی مبتنی بر رایانش ابری است. تلگرام رسماً برای اندروید، ویندوز فون و آی‌اواس (مانند تبلت‌ها و دستگاه‌های بدون وای-فای) در دسترس است.

تبلیغات و بازاریابی در تلگرام ، سریعترین راه افزایش مخاطبان است. از این طریق می‌توان به راحتی علاقه مندان به یک محصول خود را پیدا کنید و آنها را به کانال ، سایت و سایر شبکه های اجتماعی خودتان هدایت کنید.

دلیل نیاز به ممبر:

شما با خرید ممبر برای گروه و یا کانال خود میتوانید به درآمد فوق العاده ای برسید. با افزایش و خرید ممبر تلگرام خود بازید پست های کانال یا گروه شما بیشتر می شود و از این کار می توانید برای تبلیغات کانال ها یا سایت های دیگر استفاده کنید.

روش های ادد:

 • ادد اجباری کانال
 • ادد اجباری نیترو
 • ادد اجباری هیدن
 • فیک فوقلاده کیفیت
 • ادد اجباری قفلی
 • ممبر پاپ عالی
 • ممبر پروکسی عالی
 • ممبر انلاین گروه عالی
 • ادد اجباری گروه
 • بازدید تلگرام

برای خرید ممبر با ما در ارتباط باشید

تفاوت ادد ممبر اجباری و ادد ممبر اختیاری:

در اد اجباری افردا به صورت غیر اختیاری و اتوماتیک عضو کانال شما میشوند. اما در اد اختیاری افراد با میل خودشان و از طریق یک پیام دعوت به کانال، در گروه یا کانال شما عضو می شوند.

اد اجباری کانال

ممبر تلگرام

در افزایش و خرید ممبر تلگرام یکی از قسمت های آن اد اجباری یعنی اضافه شدن شما به یک کانال تلگرام بدون اینکه خودتان متوجه شوید. حتی می توانند نوتیفیکیشن را ببندند، تا هرگز متوجه نشوید. این کار با استفاده از تلگرام های غیر رسمی مانند موبوگرام و تلگراف و لاتاگرام انجام میشود.

اد اجباری شامل سه نوع مختلف است:

هیدن ، سایلنت و معمولی.

 • ادد اجباری هیدن:

 • در این روش کانال از دید کاربر پنهان می شود و هیچ وقت متوجه حضور کانال نخواهد شد. در نتیجه پست های کانال بازدید مناسبی نخواهد داشت.
 • ادد اجباری سایلنت:

 • در اد اجباری سایلنت ، اعلان ” you joined the channel ” برای کاربر نشان داده نمی شود. به همین دلیل ریزش ممبر نسبت به اد اجباری معمولی کمتر است.
 • ادد اجباری معمولی:

 • روش ادد اجباری معمولی، تعدادی ممبر بدون اطلاع خودشان به کانال اضافه می شود. و پیغال ” you joined the channel ” برای آنها نمایش داده میشود. به همین علت ریزش ممبر بسیار زیاد می باشد.
بخش دیگری از خدمات ممبر و ویوو تلگرام نیز در زیر آمده است:

خدمات ممبر و ویوو تلگرام

خرید ممبرهای تلگرام

خرید ممبر برای گروه تلگرام

افزایش ممبر تلگرام

خرید ویو تلگرام

خرید ممبر پاپ اپ تلگرام

خرید ممبر فیک تلگرام

در این روش زمانی که کاربران در حال استفاده از گوشی خود هستند برنامه تلگرام آنها باز شده و کانال شما به آنها نمایش داده میشود که حاوی دو گزینه ی عضو شدن در کانال و بی خیال خواهد بود.در این روش بازدید اولیه بسیار زیاد خواهد بود(در حین ممبر گیری) و پس از تکمیل سفارش بازدید در حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد میباشد.

نیترو

ممبر گیری نیترو ترکیبی از روش های پاپ اپ و اد اجباری است. ممبرگیری نیترو به طور کامل عضو هیچ کدام از روش های ممبرگیری واقعی نیست. بلکه تلفیقی از ان هاست. یعنی نصف افراد واقعی به اجبار عضو کانال شما می شوند و نصف دیگر افراد واقعی با اختیار خود وارد کانال شما میشوند. اما در ممبر گیری پاپ تمامی افراد با اختیار خود وارد کانال شما میشوند و اصلا خبری از روش ممبرگیری اد اجباری نخواهد بود.

عضو فیک کانال چیست؟

در واقع اشخاصی هستند که فقط برای امتیاز عضو کانال شما می شوند و هیچگونه فعالیتی ندارند و فقط جهت بالا بردن اعضا کانال شما کارایی دارد . (در این روش ریزش بسیار پایین ( و با سرعت کم ) خواهد بود).بدلیل اینکه این ممبر ارزان میباشد بسیار مناسب برای افزایش اعضای ابتدایی کانال شما میباشد.

خرید ممبر فیک تلگرام

مزایای کانال تلگرام نسبت به گروه تلگرام

در گروه ها نمی توانید ببینید که چند نفر پیام شما را مشاهده کرده اند اما در کانال ها تعداد کاربرانی که پست ها را مشاهده کرده اند در پایین هر پست نمایش داده می شود.

شما می توانید کانالی ایجاد کنید که خصوصی باشد و فقط افرادی که لینک را برای آن ها ارسال می کنید می توانند عضو کانال شوند. یا می توانید کانال عمومی ایجاد کنید که در این صورت هر کاربری که کانال شما را پیدا کند می تواند عضو آن شود.

در کانال ها اگر کسی به کانال تلگرام اضافه شود یا کسی از کانال خارج شود پیامی نمایش داده نمی شود.

در کانال های تلگرام، اطلاعات پروفایل اعضا مشخص نیستند و هیچ مزاحمتی برای هیچ یک از کاربران ایجاد نمی شود.

سوالات متداول

کدام روش برای خرید ممبرهای تلگرام بهتر است؟

هر روش مزایای خود را دارد. مثلا ممبر فیک از همه اررزان تر است و از این طریق راحت تر می توانید تعداد اعضای کانال خود را افزایش دهید. همچنین این روش ریزش کمتری دارد. افزایش تعداد ممبر های کانال اعتبار کانال شما را افزایش می دهد. اما چون بازدید پست ها پایین است ، جلوه خوبی ندارد.

در روش پاپ اپ کاربرهای واقعی و انلاین به میل خود و از طریق پذیرفتن پیام دعوت به کانال شما می آیند. بنابراین بازدید پست های شما بسیار افزایش پیدا می کند.

چرا مشتریان ما را انتخاب میکنند؟

چرا مشتریان ما را انتخاب میکنند؟

1.قیمت عالی و ارزان

2.انجام خدمات در سریع ترین زمان ممکن

3.ارائه ممبر های ایرانی

چگونه بفهمیم کاربرها واقعی هستند و فیک نیستند؟

تمامی ممبر های اد شده افراد واقعی و آنلاین می باشند و پس از تمام شدن سفارش شما میتوانید در بخش اعضای کانال کاربران افزوده شده را رویت کنید و برای اطمینان با چند کاربر به چت کردن بپردازید.

زمان انجام سفارش ها چقدر میباشد؟

معمولا دقیقا پس از ثبت سفارش شما انجام خواهد شد. و زمان انجام آن به کانال بستگی دارد. ولی در کمتر از 24 ساعت انجام میشود.

در صورت خرید ممبر واقعی چه کار کنم که ریزش کمتری داشته باشند؟

افزایش ممبر تلگرام

سعی کنید پست هایی طراحی کنید که مختص خودتان باشد و کپی نباشد.

این مهمترین کاری است که باید انجام دهید. با این کار می توانید تعداد ممبر های کانال خود را تا حد نسبتا زیادی افزایش دهید. زیرا وقتی پست های شما اختصاصی باشد، و طراحی خودتان باشد کاربران علاقه بیشتری به ماندن در کانال شما دارند. زیرا پست های شما را هیچ جای دیگری پیدا نمی کنند و کاملا مختص خودتان است.

می توانید لوگوی کانال یا تگ مربوط به کانال خود را در پست های یا عکس های کانال جا دهید. با این کار برند خواهید شد. و برای کاربران جذاب تر به نظر می رسید.

سعی کنید محتوایی که برای پست های کانال خود تولید می کنید، با کیفیت و جذاب باشد.

کانال شما در هر حوزه ای فعالیت داشته باشد، باید محتوای اختصاصی و با کیفیت داشته باشد. پست های جذاب و با کیفیت کاربران را جذب کانال شما می کند و حتی هنگام اد اجباری ممبر کانال، ریزش بسیار بسیار کمتری خواهید داشت.

هنگام تولید محتوا و ساخت پست های کانال خود سعی کنید تنوع ایجاد کنید و استفاده از رنگ های مختلف را در دستور کار خود قرار دهید. این به طراحی هر چه جذابتر و باکیفیت تر پست های شما کمک میکند. و در نتیجه راه برای ارتقا کانال شما و افزایش کاربرهای آن بیشتر می کند.

هم چنین دقت کنید که طراحی پست ها را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

 سعی کنید هدفتان در تمامی پست های کانال خود بازتاب دهید. این به هر چه بیشتر شناخته شدن شما و برندسازی کسب و کار شما کمک می کند. و در نتیجه راه برای افزایش درامد شما هموار تر می شود.

 • Instagram
 • Telegram
 • Whatsapp
 • Facebook

ارتباط با ما