سئو

سئو

یکی از عوامل مهم در داشتن کسب و کاری موفق ، به روز بودن با جهان بیرون است. با گسترش روزافرون تکنولوژی ، مردم بیشتر وقت خود را صرف استفاده از اینترنت می نمایند. پر واضح است که اینترنت موجب پیشرفت کارها و تسریع آن شده به همین دلیل بستر مناسبی برای رونق هر کسب و کاری شده است.سئو | سفارش سئو سایت | بهینه سازی و خدمات سئوی سایت حرفه ای | لینک سازی و سئوی خاص . یکی از مهمترین روش های کسب و کار در اینترنت داشتن وبسایت است. بر خلاف باور عموم داشتن سایت کافی نبوده و برای موفق بودن آن نیاز به یک سری فعالیت هایی است که به آن سئو سایت میگویند.

روش های سئوی سایت چیست؟

سئو مخفف کلمات ( search engine optimization) به معنای بهینه سازی سایت به مجموعه فعالیت هایی که که برای دیده شدن سایت توسط کاربران به وسیله کارشناس سئو انجام میشود سئو میگویند. به عبارت دیگر سئو سایت یعنی بهینه سازی سایت در راستای قرار گرفتن لینک سایت در صفحه اول گوگل. این فعالیت ها شامل سئو داخلی ، تولید محتوا ، سئو خارجی و … است.

چرا باید سئو را شروع کنید؟

در هر حوزه ای از کسب و کار صد ها سایت وجود دارد که به دنیال پیشرفت ، معرفی یا فروش محصول و …. هستند که رقبای شما به حساب می آیند. قطعا وجود برخی سایت ها در صفحه اول گوگل ، تصادفی نبوده و مستلزم فعالیت های زیادی ( سئو سایت ) میباشد. زمانی که کاربران کلماتی را سرچ میگنند که مرتبط با سایت شما است، اگر سایت شما در صفحه اول گوگل نباشد، شانس دیده شدن آن سایت بسیار بسیار کم میشود. برای برند سازی و دیده شدن سایت باید فعالیت های سئو را بر روی سایت خود از همین حالا شروع کنید.

اولویت ها در سئو داخلی؟

پایه های اصلی سئو در بخش سئو داخلی سایت بنا میشود. سئو داخلی سایت شامل فعالیت هایی میباشد که به بخش برنامه نویسی سایت مربوط است. این بخش ها شامل تگ titile ، تگ های h1,h2 ، ریسپانسیو بودن سایت ، سرعت سایت و … موارد بسیار دیگر است. به طور کل متا تگ ها و ساختاربندی کلی سایت از هر نظر مورد بررسی ربات های گوگل قرار میگیرد و به این ترتیب در رتبه سایت تاثیر به سزایی میگذارد.

آنالیز ساختار سایت و بهینه سازی سایت

مهمترین بخش فرآیند سئو تحلیل و آنالیز سایت است. تیم ما پس از بررسی کامل سایت شما از نظر قوانین سئو و گوگل ، به آنالیز کردن آن میپردازد. آنالیز سایت شامل بررسی طراحی سایت ، وجود داشتن یا نداشتن بخش های مختلف و … است. این بررسی ها اطلاعات مهمی را در اختیار ما قرار میدهد که بتوانیم آن سایت را بر اساس قوانین سئو اصلاح کرده تا هرچه سریعتر به هدف برسیم. این اطلاعات دید کافی برای چیدن استراتژی مناسب برای سایت شما به ما میدهد.

تعیین کلمات کلیدی سئو مرتبط با کسب و کار شما

پس از آنالیز سایت ، توبت به آنالیز کسب وکار شما میرسد. کسب و کار شما را از هر حیث مورد بررسی و مطالعه قرار میدهیم. این بررسی ها اطلاعاتی درباره نوع کسب و کار شما ، بازار هدف ، مخاطبین و علایق آن ها به ما میدهد. ما بر اساس این اطلاعات کلمات کلیدی مناسب را برای سایت شما انتخاب میکنیم. کلمانی که شما را هر چه سریعتر به هدفتان برساند.

بهینه سازی و وضعیت ترافیک سایت

ترافیک سایت شامل تعداد بازدید کنندگان ، تعداد بازدیدکنندگان جدید ، مقایسه تعداد بازدیدکنندگان با ماه های قبل ، روند پیشرفت و زمان ماندن کاربران در سایت و … می شود.

استراتژی های محتوای جذاب 

محتوای جذاب مهمترین عاملی است که کاربران را به سایت شما دعوت میکند. زمانی که سایت شما بر اساس محتوای جذاب به یک برند تبدیل شد، هیچ موقع کاربران خود را از دست نمیدهد. تیم ما با تجربه زیادی که در این زمینه دارد، سایت شما را در کمترین زمان ممکن به این هدف میرساند.

تکنیک های کلاه سفید در بهینه سازی موتور جستجو

تنها سئو کلاه سفید است که باعث افزایش رتبه سایت شما میشود. اگر فعالیت های بهینه سازی بر اساس قوانین گوگل انجام نگیرد ، سایت هیچ موقع به هدف مطلوب خود نمیرسد. گوگل به محض بررسی کردن سایت این موضوع را متوجه شده و باعث کاهش و یا افزایش سایت میشود. تیم سئو ریوال با در نظر گرفتن این موضوع و انجام تکنیک های کلاه سفید ، تمام فعالیت های سئو را برای سایت شما انجام میدهد.

معتبرترین منابع لینک سازی

با وجود فعالیت ها ی بسیاری که در زمینه سئو انجام داده ایم ، توانسته ایم علاوه بر تجربه زیادی که در این زمینه کسب کرده ایم ، منابع معتبری را نیز به دست آورده ایم که در زمینه سئو هرچه قویتر و در مدت زمان کمتری شما را به اهدافتان برسانیم.

بازاریابی محتوا موثر

یکی از راه های برند شدن در حوزه کسب و کار خود ، داشتن محتوای منحصر به فرد و جذابی است که مورد علاقه کاربرانتان است. تیم ما با تولید محتواهای با کیفیت که بر اساس قوانین سئو تهیه شده این امکان را برای شما فراهم آورده است. ما با اطلاعاتی که در زمینه کسب و کار شما به دست می آوریم، بر اساس علاقه مندی های کاربرانتان محتوای موثر تولید کرده و در سایت شما قرار میدهیم.

لینک سازی مرتبط با بهینه سازی موتور جستجو

لینک سازی بخش مهمی در این میباشد. اما این که چه موقع و در کجا لینک سازی انجام بشود ، مستلزم دقت بسیاری است. تیم ما با تجربه ای که سال ها در زمینه بهینه سازی بدست آورده است ، با این موصوع کاملا آشنا بوده و در این راستا فعالیت های موثری انجام داده است.

ارائه گزارش تخصصی سئو وب سایت

تمام فعالیت های تیم در راستای سئو سایت شما ، به صورت ماهانه در اختیارتان قرار میگیرد. این حق شماست که در جریان روند و پیشرفت کار قرار گیرید. مواردی که در گزارشات ماهانه ذکر خواهد شد

داده کاوی

تیم ما بر اساس علایق کاربران در سایت شما داده قرار میدهد. از این رو ما میتوانیم رفتار کاربران شما را در سایت آنالیز کنیم و با توجه به اطلاعات به دست آمده روند کار را پیش ببریم. یکی از راه های آنالیز کاربران شما داده کاوی است که اطلاعات مفیدی از پیشبرد کار در اختیار ما و شما قرار میدهد.

چرا ما؟

شرکت ریوال توانسته سئو کارانی که در شرکت های مختلف پروژه های متعدد سئو را با موفقیت پشت سر گذاشته اند، کنار هم جمع کرده و تیم بسیار مجرب سئو خود را تشکیل دهد.تیم سئو ریوال می تواند با طراحی استراتژی سئو برای کسب و کار شما ، پروژه شما  را به سرعت و کاملا قانونی و متناسب با الگوریتم های گوگل به نتایج برتر موتور جست جو برساند.شما می توانید برای مشاوره سئو پروژه خود با ما تماس بگیرید تا از واحد بهینه سازی مشاوره لازم را دریافت کنید.

  • Instagram
  • Telegram
  • Whatsapp
  • Facebook

ارتباط با ما