طراحی لوگوی انجمن علمی فناوری اطلاعات پزشکی ایران ( تحت نظر وزارت بهداشت )

در طراحی لوگوی انجمن علمی فناوری سعی شده با به کار گیری سادگی ( مینیمالیسم ) مفاهیم مورد درخواست تلفیق شوند .

طراحی لوگو انجمن

انجمن از 9 نفر اعضا تشکیل شده است که این 9 نفر از 9 المان به صورت 8 المان دایره ایی شکل در اطراف و 1 المان در وسط شکل گرفته است .

طراحی مهر

در طراحی لوگوی انجمن 8المان به کار رفته مرتبط با حوزه ی IT بوده است . در وسط نماد کشور ایران به صورت فضای منفی ایجاد شده است و در وسط ایران نماد مار و گوی پزشکی قراره گرفته که وجه ی پزشکی این انجمن است .

لوگو انجمن علمی

چون رویکرد این انجمن در آینده بین المللی شدن است لوگو به صورت دو زبانه طراحی شده است . و در نهایت برای تکمیل مفهموم به عنوان انجمن بودن همه ی المان ها و نوشته ها به صورت منسجم و در قالب دایره به اجرا در آمده اند

لوگوی ملی انجمن علمی فناوری

درباره انجمن

انجمن علمی دانشجویی کشوری فناوری اطلاعات سلامت تشکیل شد

روز پنج شنبه مورخ ۶دی ۹۷، نشست دبیران انجمن های علمی دانشجویی فناوری اطلاعات سلامت با حضور اکثر دبیران و نائب دبیران سراسر کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.

طی این نشست با برگزاری انتخابات، ۹ تن از دبیران انجمن های علمی فناوری اطلاعات سلامت به عنوان شورای مرکزی انجمن علمی دانشجویی کشوری فناوری اطلاعات سلامت به ترتیب آرای ذیل انتخاب شدند:
اعضای اصلی
۱. مژگان نظرپور، کاشان
۲. محمد جواد حیدری، ارتش
۳. محمد حیدری، ایران
۴. ساجده قاسمی، لرستان
۵. صادق شرفی، آبادان
۶. شقایق شوهانی، جندی شاپور اهواز
۷. پیمان قهرمانی، وارستگان
🔹 اعضای علی البدل
۸. عاطفه عباسی، تهران
۹. احمد بخشی، زابل

در پایان نشست، با اکثریت آرا، محمدجواد حیدری دانشجوی ترم ششم فناوری اطلاعات سلامت علوم پزشکی ارتش به عنوان دبیر انجمن علمی دانشجویی کشوری فناوری اطلاعات سلامت انتخاب شد.

  • Instagram
  • Telegram
  • Whatsapp
  • Facebook

ارتباط با ما