طراحی لوگو اسم

طراحی لوگو اسم های خاص یا همان لوگو تایپ که بر اساس نامی خاصی طراحی می گردد.

در این نوع طراحی خطوط میتواند ساده یا پیچیده باشد

آرم های شکلی تصویر نشانه نامیده می شود و آرم های نوشتاری تایپوگراف یا مونوگرام (شامل ابتدا یا اختصار نام است) نامیده میشوند.

طراح‌ آرم با نظر گرفتن شرایط کار و حرفه سفارش دهنده و آگاهی از انگیزه های دادن سفارش کار طراحی لوگو اسم یا همان تایپوگرافی را آغاز می کند.

در داخل کشور گاهی ممکن است سفارش دهنده آرم خواهان طراحی لوگو نوشتاری خود یا شرکتش با حروف لاتین باشد و گاهی ممکن است این تقاضا برای نوشتار با حروف فارسی صورت گیرد.

بنابراین طراح باید با تمامی جنبه های طراحی حروف لاتین و فارسی به خوبی آشنا باشد و آگاهی کافی از نحوه طراحی حروف را داشته باشد.

طراحی لوگو اسم خاص چیست؟

در طراحی با اسم های خاص , نام مورد نظر سفارش دهنده توسط طراح بر روی ورق ایده پردازی و طراحی می شود و سپس با نرم افزارهای گرافیکی به اجرا در می آید(مانند طرح های زیر که توسط تیم ریوال طراحی و به اجرا درآمده است)

طراحی ، لوگو ، اسم

طراحی ، لوگو ، اسم


طراحی اسم

طراحی لوگو اسم

ساخت نام های گردنبند,دستبند,انگشتر

اگر می خواهید جواهرات و زیورآلات خاص داشته باشید، می توانید با طراحی نام خودتان یا شخص مورد نظرتان و استفاده از اسم  در گردنبند و دستبند، همیشه متفاوت بدرخشید.

گردنبند اسم و یا پلاک اسم میتواند هدیه ای بیاد ماندنی و متفاوتی باشد و اگر به دنبال یک هدیه خاص و منحصر به فرد برای دوست صمیمی و عزیزانتون هستید یکی از بهترین و خاص ترین هدایا میتواند گردنبند با طراحی نامشان باشد که این هدیه برای آنها میتواند بسیار بیادماندنی باشد.

در قسمت زیر برخی از نمونه طراحی های لوگو اسم حرفه ای و اجرا گرنبند و دستبند آژانس آنلاین گرافیکی تبلیغاتی ریوال را مشاهده می کنید

طراحی گردنبند

طراحی گردنبند

طراحی گردنبند

طراحی گردنبند

طراحی دستبند

طراحی اسم

طراحی انگشتر

همچنین اگر قصد دارید اسمتان مثل امضایی خاص، زیر آثار هنری یا تجاری خودنمایی کند،می توانید از این نوع طراحی استفاده کنید.

  • Instagram
  • Telegram
  • Whatsapp
  • Facebook

ارتباط با پشتیبانی