طراحی آنلاین

 طراحی لوگو حرفه ای آنلاین/لوگو یک چهره نمادین از برند و کسب و کار شما است.

نشان‌واره یا لوگو یا آرم عنصری گرافیکی از علائم دیداری است به‌طوری که با سبک حروف یا قلم خاصی تنظیم شده یا با اشکال تصویری به صورت ویژه (و نه الزاماً خوانا) چیده شده‌است. شکل، رنگ، سبک حروف و … باید مشخصاً از دیگر علایم مشابه دیگر متفاوت باشد.

نشان‌واره طرحی ملموس و متمایز برای نمایاندن یک مجموعه، کالا یا سرویس مشخص است که در کنار اشاره به برخی مفاهیم، گاهی ویژگی‌ها و هویت یک سازمان یا کالا را نیز بازمی‌نمایاند.

اخیراً اصطلاح لوگو برای شرح علائم، تمثالها، لباس نیروهای نظامی، نشان‌ها و حتی پرچم‌ها استفاده شده‌است. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های طراحی لوگو، منحصر به فرد بودن آن می‌باشد . که با رعایت تکنیک‌های زیر بدست خواهد آمد. تکنیک DOIT: این تکنیک از مهم‌ترین روش‌های طراحی نشان واره یا لوگو خلاقانه می‌باشد که برای هر نوع طراحی کاربرد دارد. شناخت مساله، باز کردن و تحلیل آن در ذهن، معرفی راه حل‌های مختلف و انتخاب بهترین راه حل، چهار گام در این تکنیک می‌باشد . DOIT مخفف چهار لغت Define، Open، identify و Transform می‌باشد . تکنیک چرا؟ پاسخ دادن به چراهای موجود در طراحی لوگو یکی از بهترین راه حل‌ها برای طراحی لوگو خلاقانه می‌باشد . تکنیک توهم خلاق: برای داشتن طراحی لوگو خلاقانه؛ در مرحله اول باید ذهن خلاق و دیدی ماورا داشتن. تکنیک “چه میشود اگر…؟”: در این نوع طراحی لوگو، طراح مدام در حال سؤال پرسیدن از خود و پاسخ دادن به آن برای تغییر طرح اولیه و دست یافتن به طرح کاملا خلاقانه می‌باشد . تکنیک “سینکتیکس (synetikos)”: این تکنیک در طراحی‌های گروهی کاربرد داشته و از کنار هم قرار دادن ایده‌های مختلف، در نهایت طراحی لوگو یا نشان واره ایده آل محسوب خواهد شد.

وقتی به بعضی از برندهای معروف دنیا فکر میکنید,تصور لوگو آنها نیز در ذهن شما نقش می بندد.

برندهایی که با گذشت زمان در ذهن شما ماندگار شده اند و با تصور خاصی آنها را می شناسید.

برند هایی مثل پپسی,آیفون,سونی و یا شرکت های بزرگ دیگر که به خوبی با مرور زمان شناخته اید و در ذهن شما ماندگار شده است

هر کدام از این برندها دارای مفاهیم خاصی هستند که در پشت پرده ایده پردازی این لوگوها نهفته است.

معمولا هر شغل نیازمند یک لوگو  است و شما نیز برای اینکه یک لوگو حرفه ای برای کسب و کار خود داشته باشید به دنبال یک طراحی حرفه ای هستید.یک لوگو مناسب می تواند مسیر کسب و کار افراد را تحت تاثیر قرار دهد و به شناخته شدن و برند شدن آن کسب و کار جانی دوباره ببخشد.

پس برای اینکه لوگویی ماندگار داشته باشید باید دنبال یک طراح حرفه ای لوگو باشید.

طراحی لوگو و آرم آنلاین /لوگو خود را به صورت آنلاین سفارش دهید

طراحی  نماد آنلاین در کمترین زمان و با بهترین کیفیت توسط مجموعه ریول را میتوانید در این پست مشاهده کنید

سازنده آرم ما برای هر شخصی ساخته شده است تا بتواند به راحتی از آن استفاده کند ، هیچ تجربه ای برای طراحی لازم نیست زیرا متخصصان صحنه را برای شما تعیین کرده اند. ترکیب های رنگی انتخاب شده و متخصص به شما کمک می کنند تا از همان علم برند استفاده کنید که توسط بزرگترین شرکت های جهان استفاده می شود.

 چه احساسی را می خواهید که برند شما در یک نگاه واحد در بین مردم تحریک شود؟ شما می توانید فقط با چند کلیک آن برداشت را ایجاد کنید.

 ابزار طراحی لوگوی آنلاین بصری ما تقریبا سرگرم کننده است به عنوان یک بازی آنلاین. در مدت چند دقیقه سبک های قلم ، نمادها و کارهای هنری را انتخاب کنید. همچنین می توانید آرم جدید خود را در هر دو قالب PNG و SVG بارگیری کنید تا در هر کجا و هر زمان که بخواهید اضافه یا جیر جیر کنید.

طراحی آنلاین آرم

همه ساله برنامه های گوناگونی در زمینه ساخت لوگو تولید می شود این برنامه ها به صورت پراکنده دارای نقص های زیادی هستند که در آپدیت جدید آنها قسمت هایی از نقص های این نرم افزارها گرفته شده است

این نرم افزارها دارای نقاط مثبتی زیادی هم هستند که هر کدام ویژگی و قابلیت های خاصی دارند.

اما برای طراحی لوگو آنلاین حرفه ما به شما این نوع نرم افزارها را پیشنهاد نمی کنیم;این نوع نرم افزارها دارای شکل های خاصی است که هر فرد و موسسه می تواند از ان استفاده کند پس لوگویی که با این نرم افزارها طراحی می شود به صورت اختصاصی نیست,برنامه های طراحی آرم باید از 0تا 100لوگو را خودش خلق کند نه اینکه از شکل آماده در آن استفاده شود.

پیدا کردن یک لوگو ساز برتر در ایجاد یک لوگوی حرفه ای که برای راه اندازی کسب و کارتان و معرفی محصولات و خدمات شما در دراز مدت ایده آل باشد، یک ضرورت محسوب می شود

به همین دلیل، هنگام ایجاد لوگوی تجاری سفارشی خود، ابزارهای لوگو ساز مفید هستند.

با کمی تمرین، در ظرف چند دقیقه می توانید یک لوگوی منحصر به فرد برای شرکت خود درست کنید.

در لیست زیر سایت هایی که به صورت آنلاین در آنها طراحی لوگو انجام می شود آمده است

سایت طراحی آنلاین طراحی لوگو و آرم

Logo Maker

اگر به دنبال طراحی یک لوگو برای وب سایت یا شرکت خود هستید و سریعا به آن نیاز دارید بهتر است نگاهی به وب سایت Logo Type Maker بیندازید.
Logo Type Maker نمونه بسیار ساده و کار آمد از یک وب سایت مدرن با ایده نوع و خلاقانه است.
شما قادر خواهید بود تنها با نوشتن متن مورد نظر لوگوی های بسیاری را در یک زمان تولید کنید

این کار با فشار یک کلیک در سایت انجام خواهد شد که وب سایت به صورت random یا تصادفی این عملیات را در هر بار کلیک برای شما انجام خواهد داد.

نکته جالب و قابل توجه در Logo Type Maker این است که پس از تولید انواع مختلف از یک لوگو می توانید به صورت دستی در آنها تغییرات اعمال کنید.

انتخاب علامت های مختلف ، تغییر فونت ، تغییر اندازه ، انتخاب حالت متن ، تغییر سایه و نورپردازی متن از امکانات قابل تغییر در لوگو به شمار می رود.

نکات کلیدی در Logo Type Maker :

 • ساختار روان و سبک
 • محیط کاربر پسند و ساده
 • ایجاد چندین لوگو در یک زمان
 • تغییر در لوگوهای تولید شده
 • ذخیره و دریافت لوگوی مورد نظر
 • افزودن تصاویر در کنار متن
 • و …
سایت طراحی لوگو آنلاین

سایت طراحی لوگو آنلاین

طراحی آنلاین نشانه

در این قسمت سایت هایی که به صورت رایگان طراحی لوگو انجام می دهند قرار گرفته است تا شما بتوانید در کمترین زمان ممکن لوگو خود را طراحی و رنگبندی کنید.

سایت طراحی آرم رایگانLogo Maker

لوگو رایگان

سایتی که به مرور زمان به روز تر و پرمحتواتر می شود.شما می توانید از طریق این سایت لوگو خود را به صورت رایگان طراحی کنید و علاوه بر آن می توانید لوگو را در موکاپ های مختلف گرافیکی نیز تست کنید.

ویژگی هایی که در سایت فری لوگو دیزاین قرار دارد عبارتند از:

 • طراحی لوگو رایگان
 • انتخاب رنگ به دلخواه شما
 • انتخاب گسترده در قسمت های مختلف
 • قرار دادن لوگو در موکاپ های مختلف گرافیکی
 • استفاده از فونت های مختلف در زیر لوگو
طراحی لوگو

طراحی لوگو رایگان

سایت فری لوگو سرویس  Free Logo Serves

سفارش طراحی

سایتی متفاوت با ایده ای خاص;بیننده در بدو ورود به سایت به یک سوال بر می خورد که موضوع لوگو شما چیست؟و وقتی اسم را وارد می کند لوگو,آیکون و فونت های مختلف برای اون ظاهر می شود,بعد از انتخاب لوگوهای زیادی در سبک های مختلف برای بیننده به نمایش در می آید که او می تواند تنوع مختلف نشانه ها را مشاهده کند و بهترین ان را انتخاب و با سلیقه خود طراحی و رنگ بندی کند.

طراحی آرم

طراحی آرم رایگان

سایت پلاست Placeit

طراحی لوگو حرفه ای آنلاین رایگان

در طراحی لوگو آنلاین مهم ترین قسمت دسته بندی لوگوها در قسمت های مختلف است.سایت “پلاست “توانسته با استفاده از دسته بندی های شغل ها و محصولات مختلف سایتی متفاوت در قسمت طراحی لوگو آنلاین باشد.این مجموعه نیز مانند بقیه سایت ها در ابتدا پرسشی در قسمت بالایی سایت قرار داده که از مراجعه کننده اسم می خواهد تا بتواند توانایی خود را در ارائه لوگوهای مختلف و مدرن به مراجعه کننده ارائه دهد.

در حال حاضر 4هزار نوع مختلف لوگو در این سایت قرار گرفته شده است که کار کاربر را برای انتخاب آسانتر می کند

طراحی لوگو

طراحی لوگو حرفه ای آنلاین رایگان

برنامه ساخت لوگو Logo Maker

اپلیکیشن طراحی لوگو

یکی دیگر از برنامه های ساخت لوگو اپیکیشن “Logo Maker” نام دارد که در گوشی های مختلف قابل استفاده است .این اپلیکیشن دارای قابلیت های گوناگونی است که در قسمت زیر بعضی از این ویژگی ها توضی داده شده است

دارای 5000 تصویر گرافیکی و لوگو از پیش طراحی شده است

1000فونت مختلف در این اپلیکیشن قرار دارد

به راحتی می توانید با تلفن همراه خود یک لوگو با سلیقه خودتان طراحی کنید

این اپلیکیشن دارای دسته بندی های مختلف است

برای دانلود این اپلیکیشن می توانید به سایت itunes مراجعه کنید

اپلیکیشن طراحی

 • Instagram
 • Telegram
 • Whatsapp
 • Facebook

Call Now Button